Archiwum

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W KRĘGLE- NOWY TARG

W dniu 08.12.2017r.w Zadymie w Szaflarachodbył się III Międzynarodowy Turniej w Kręgle pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji Nowy Targ, Nowotarskiego Starosty Powiatowego oraz Burmistrza Miasta Nowy Targ.Na Zaproszenie Prezydium  Regionu IPA Nowy Targ oprócz 3 drużyn ze Świętokrzyskiej GW IPA (, IPA Kielce, IPA Opatów, IPA Staszów) do turnieju zgłosiły się drużyny z: IPA Zakopane, IPA Limanowa, IPA Gorlice, IPA Kalwaria Zebrzydowska IPA Rzeszów, Riders of IPA Nowy Targ a także IPA Poprad ze Słowacji.

W turnieju wzięło udział w sumie 17 drużyn Na turniej przybyli także Komendant Powiatowy Policji w Nowym targu insp. Robert Bartosz oraz Burmistrz Miasta Nowego Targu p. Grzegorz Watycha, który powitał wszystkich graczy życzył wspaniałej rywalizacji oraz wysokich wyników.

W rywalizacji III Międzynarodowego Turnieju w Kręgle:
I miejsce zajęła drużyna IPA Poprad II
II miejsce zajęła drużyna IPA Poprad I
III miejsce zajęła drużyna IPA Zakopane

IV miejsce zajęła IPA Kalwaria Zebrzydowska I
Tytuł najlepszego zawodnika turnieju i statuetkę – wywalczył zawodnik z drużyny
IPA Rzeszów – Krzysztof!!!

GRATULACJE !!

Był to nasz kolejny wypad na Podhale. Tym razem bez sukcesów pucharowych. Nasze wyniki dały nam miejsca w środku stawki, lecz zabawa była przednia. Dziękujemy Regionowi IPA Nowy Targ na czele z Mateuszem za wspaniałą zabawę i wspólne spotkanie- zameldujemy się za rok…

1 2 3 4 5 5a 5d 6 7 7b 10 11 12 13 14 15 15a 16 17

Tekst-R.L.

Foto-archiwum IPA Nowy Targ