Archiwum

Oferty specjalne dla IPA

Inter Cars

Firma Inter Cars udziela rabatu na części do samochodów w swoich placówkach na terenie całego kraju.

Podczas zakupów należy okazjać legitymacje IPA i podać numer klienta 628106.

 

IPA mobile

IPA mobile? jest autorskim projektem Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – Sekcja Polska realizowanym we współpracy z firmą POLKOMTEL Sp. z o.o.

Sieć IPA mobile? funkcjonuje w ramach oferty telefonii komórkowej firmy Polkomtel S.A. Została stworzona i dopasowana do potrzeb członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz funkcjonariuszy porządku prawnego zrzeszonych lub sympatyzujących z naszym stowarzyszeniem.

Sieć powstała w 2006 roku w obrębie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, gdzie należy do niej blisko 2.000 abonentów. W chwili obecnej swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Dzięki ofercie wszyscy jej posiadacze, mogą praktycznie za darmo komunikować się za pośrednictwem telefonów komórkowych ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi w całym kraju.

Uczestnictwo w projekcie to również szybszy dostęp do informacji o wydarzeniach i planowanych imprezach naszego stowarzyszenia. To możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu organizacji, integracji z przyjaciółmi i znajomymi. Dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji to jeszcze większa okazja szerzenia szczytnej idei przyświecającej naszej organizacji:

Servo Per Amikeco.

 

IPA Spokojna Przyszłość- ubezpieczenia

W wyniku strategicznej współpracy pomiędzy Śląską Grupą Wojewódzką IPA a Grupą UNIQA przygotowany został, dla członków stowarzyszenia, nowy program ubezpieczeń na życie pod nazwą IPA Spokojna Przyszłość. W ramach programu partner naszej organizacji – Grupa UNIQA – proponuje członkom IPA bardzo atrakcyjne warunki grupowych ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątku prywatnego i samochodów.

Każda osoba ze służb mundurowych przechodząca na emeryturę traci prawo do dotychczasowych ubezpieczeń pracowniczych i staje przed koniecznością znalezienia nowego rozwiązania, które chroniłoby jego lub rodzinę w razie śmierci, zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

W ramach Programu IPA Spokojna Przyszłość przygotowane zostały trzy warianty zapewniające różne profile ochrony:

STANDARD

Skierowany jest do osób, które szukają niedrogiego rozwiązania zapewniającego jednocześnie wyważone świadczenia w szerokim zakresie. Wyróżnia go uwzględnienie świadczenia za urodzenie dziecka.

KOMFORT

Zapewnia szeroki wachlarz świadczeń o wyższych sumach ubezpieczenia niż w Wariancie Standardowym. Porównywalny zakres ubezpieczenia dla emerytów służb mundurowych w rozwiązaniach innych ubezpieczycieli kosztuje ponad 100 zł więcej w skali roku.

PREMIUM

To kompleksowe ubezpieczenie na życie gwarantujące odszkodowania, które w razie śmierci realnie mogą pomóc naszym bliskim. Wariant oferuje bardzo wysokie kwoty ubezpieczeń niedostępne w innych programach. Poza długą listą innych świadczeń wariant Premium zapewnia też wysoką ochronę w razie nieszczęśliwego wypadkowi lub pobytu w szpitalu.

Każdy z wariantów zawiera bardzo istotny zakres usług ?Pomocy medycznej? dla Ubezpieczonego, niezwykle ułatwiających rozwiązanie trudnych doraźnych problemów w razie wypadku lub nagłego zachorowania. Ubezpieczyciel zapewni dla nas transport medyczny, dostarczy sprzęt ortopedyczny, zorganizuje rehabilitację lub opiekę nad dziećmi a nawet pokryje w ramach dostępnego limitu koszt wizyty u lekarza. Uczestnictwo w programie IPA Spokojna Przyszłość daje możliwość przystąpienia do wyjątkowego programu premiowego dla najlepszych klientów – UNIQA BonusClub, który między innymi gwarantuje do 15% zniżki w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz domów i mieszkań.

Do grupowego ubezpieczenia na życie IPA Spokojna Przyszłość mogą przystąpić członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, członkowie służb mundurowych oraz ich rodziny.

Aby przystąpić do ubezpieczenia konieczne jest wypełnienie wniosku, który następnie będzie przekazany do UNIQA do akceptacji. W celu złożenia wniosku można skorzystać z następujących kanałów:

  1. napisać na adres ubezpieczenia@ipa-katowice.org
  2. zadzwonić do naszego call center pod numer 32 442 0 112 wew. 3
  3. za pośrednictwem formularza na stronie IPA Śląsk pod linkiem: https://ipa-katowice.org/index.php?option=com_content&view=article&id=348&Itemid=1008

Ochrona rozpoczyna się po pozytywnej akceptacji naszego partnera.